Uşak’ta Hava Durumu!.. Bayram’da Uşak’ta Hava Nasıl Olacak?..

Uşak’ta son yılların en sıcak yaz mevsimini yaşıyoruz. Hissedilen sıcaklığın yüksek olması günlük hayatı olumsuz şekilde etkilerken aşırı sıcaklık sağlık problemleri olan ve ileri yaştaki vatandaşlarımız için büyük risk oluşturuyor.

Uşak’ta hava durumu geçtiğimiz haftada olduğu gibi önümüzdeki haftada da 30 derecenin üzerinde olacak. Kurban Bayramını güneşli ve çok sıcak günlerde geçireceğiz… İşte başta Uşak olmak üzere, Banaz, Ulubey, Karahallı, Sivaslı ve Eşme hava durumu…

Uşak'ta Hava Durumu!.. Bayram'da Uşak'ta Hava Nasıl Olacak?..

27 Temmuz Pazartesi günü 32 derece olan hava sıcaklığı Uşak merkezde ve çevre ilçelerinde  Salı gününden itibaren yükselişe geçecek ve Kurban Bayramı arifesinde ve bayramın ilk gününde 35 derece olacak. Kurban bayramının 2. gününde yani 1 Ağustos Cumartesi günü 33 dereceye gerileyen hava, Bayramın 3. ve 4. günlerinde tekrar 35 dereceye kadar yükselecek.

Banaz, Ulubey, Karahallı, Sivaslı ve Eşme’de de hava sıcaklıkları şehir merkeziyle benzer seviyelerde olacak… Bu hafta içinde ve Kurban Bayramı süresince şehrimizde yağış beklenmiyor.

 

Uşak Hava Durumu ile ilgili bir önceki haber: Uşak İçin 20-24 Temmuz Hava Durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir