Uşak’ta Maskeli ve Başörtülü Hırsızlar Yakalandı!

Uşak’ta maske ve başörtüsü kullanarak kimliklerini gizlemeye çalışan 2 kadın hırsız Uşak Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı!..

Koronavirüs tebdirleri gereği maske takmanın zorunlu olduğu şehrimizde 2 hırsız bu zorunluluğu kendilerine avantaj olarak değerlendirip kamuflaj olarak kullanmaya karar verdi… Cumhuriyet Mahallesi Kuyucak Mevkii’nde bir apartmana hırsızlık amacıyla giren 2 kadın apartman sakinleri tarafından fark edildi. Apartman sakinlerinin durumu polise ihbar etmesinin üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yakalanan 2 kadın gözaltına alındı.

Uşak'ta Maskeli ve Başörtülü Hırsızlar Yakalandı!

Olay 27 Haziran Cumartesi günü Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleşti. Kimliklerini gizlemek için maske ve başörtüsü kullanan 2 kadın hırsız bir apartmana girdi. Apartman sakinlerinin şüpheli 2 kadının apartmanda olduğunu polise bildirmesi üzerine kadınlar gözaltına alındı.

Apartman çevresini 7/24 kayıt altına alan güvenlik kameralarında da görüntüleri bulunan kadınların kamerayı fark ettikleri ve yüzlerini gizleyerek apartmana girmeye çalıştıkları kamera kayıtlarına yansıdı.

Yakalanan 2 hırsız polisler tarafından gözaltına alınarak adli işlemleri için karakola götürüldü.

Uşak Trafik Kazası ile ilgili bir önceki haber: Uşak'ta Feci Kaza! Ölü ve Yaralılar Var!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir