7. Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Film Festivali Başvuruları Başladı

Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından düzenlenen Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali bu yıl 7. kez düzenleniyor… Düzenlenen festivalin bu yıl 14-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanırken son başvuru tarihi ise 15 Ekim olarak belirlendi…

Festival Doç. Dr. Murat Sezgin’in başkanlığı ve Dr. Onur Keşaplı’nın yönetmenliğinde, U. Ü. İletişim Topluluğu tarafından düzenleniyor.

7. Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Film Festivali Başvuruları Başladı

Farklı kurumların değerlendirmeleriyle Türkiye’nin en seçkin sinema etkinlikleri arasında yer alan Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Festivali, bu yıl da Ulusal Kısa Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Uluslararası Kısa Film Yarışması kapsamında toplam 21 ödül dalda ödül verecek.

Geçtiğimiz yıl başlattığı Ara Seçici Kurul uygulaması bu yıl da devam edecek. Böylelikle Ön Seçici Kurul’un kararıyla gösterime girecek 100 filmden hangilerinin hangi kategorilerde Kanatlı Denizatı Ödülleri için yarışacağı Ara Seçici Kurul tarafından belirlenecek. Finalistler arasından kazananları ise Ana Seçici Kurul kararlaştıracak. Önceki yıllara ek olarak yeni etkinliklerin, özel gösterimlerin ve sürpriz ödüllerin de programa dahil edileceği, 7. Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için https://filmfreeway.com/UsakWingedSeahorse adresini ziyaret edebilir, iletişim için usakfilmfest@gmail.com posta adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Uşak Sokak Hayvanları ile ilgili bir önceki haber: Uşak Valisi Funda Kocabıyık'tan Sokak Hayvanlarına Yardım!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir